Traktory ZETOR

15 - 20 koní

Traktor Zetor Primo

Kompaktní traktorová sekačka ZETOR PRIMO HT 20 nabízí perfektní manévrovatelnost, stabilitu a efektivitu při maximálním pracovním zatížení. Je dostupná ve verzi cabrio s ochranným rámem ROPS. ZETOR PRIMO najde uplatnění zejména při údržbě travnatých ploch.

další informace »

25 - 40 koní

Traktor Zetor Compax

Traktory řady Compax jsou kompaktní a všestranné stroje pro profesionály v provedení cabrio nebo ve verzi s kabinou. Využití najdou především při letní a zimní údržbě obcí, firemních areálů i sportovišť a v zahradnictví.

další informace »

40 - 50 koní

Traktor Zetor Utilix HT

Nový Zetor Utilix představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích na malých farmách a pro mnoho dalších účelů.

další informace »

67 koní

Traktor Zetor Hortus CL 65 a HS 65

Nový Zetor Hortus představuje kompaktní univerzální traktor pro práci na malých farmách, v komunálních službách, parcích, zahradách, sportovištích a pro mnoho dalších účelů.

další informace »

80 koní

Traktor Zetor Major CL

Společnost Zetor se rozhodla vrátit k výrobě legendárního modelu traktoru Zetor Major. Ten za své doby získal popularitu nejen u nás, ale i za hranicemi naší republiky. Nová generace tohoto traktoru se řadí mezi menší kompaktní traktory do výkonové kategorie do 80 koní a je prezentován jako spolehlivý traktor střední třídy.

další informace »

80 - 100 koní

Traktor Zetor Proxima CL

Zetor Proxima CL navazuje na oblíbený traktor Zetor Super. Design je stylově příbuzný s traktory Zetor Forterra, harmonizuje s tvary bezpečnostní kabiny. Nové traktory Zetor řady Proxima CL  korespondují s více než 60 lety vlastní konstrukce a výroby traktorů. Zetor Proxima CL vykazuje max. výkon a spolehlivost v nejtěžších podmínkách.

další informace »

80 - 110 koní

Traktor Zetor Proxima GP

Nová řada traktorů Zetor - Proxima GP přináší řadu inovací, které upevňují jejich víceúčelové použití. Traktory Zetor řady Proxima GP jsou vhodné jak pro ornou půdu, tak i pro živočišnou výrobu.
Jedná se o traktory střední výkonové kategorie s důrazem na jednoduchou obsluhu, vysokou životnost, nízké náklady a univerzálnost.

další informace »

80 - 120 koní

Traktor Zetor Proxima HS

Nová modelová řada traktoru Zetor - Proxima HS se řadí do střední výkonové kategorie traktorů. Splňuje vzrůstající potřeby zákazníků na mnohostranné využití traktoru, komfort, bezpečnost a produktivitu.

další informace »

100 - 140 koní

Traktor Zetor Forterra CL

Dalším novým modelem traktorů Zetor – model Forterra CL se řadí do výkonové kategorie 90 - 120 HP. Traktor má osvědčenou konstrukci robustních motorů s velice dobrými parametry kroutícího momentu.

další informace »

100 - 140 koní

Traktor Zetor Forterra HSX

Nejsilnější a nejlépe vybavený traktor v portfóliu Zetor – i tak by se dal označit nový model traktorů Zetor - traktor Zetor Forterra HSX. Mezi hlavní inovační prvky modelu patří reverzační převodovka se systémem HSX, ta významně přispívá k vyššímu komfortu ovládání traktoru. Traktor s sebou přináší ale i spoustu dalších inovací, které nabízí vyšší výkonnost a bezpečnost.

další informace »

130 - 150 koní

Traktor Zetor Forterra HD

Novinkou Zetoru pro rok 2014 je nová modelová řada traktoru Zetor Forterra HD. Oproti svým předchůdcům přináší řadu novinek a vychytávek, které navazují na technická řešení Forterra HSX. Poskytne vyšší výkon, bezpečnost a pohodlí. Jde dál i co se týče designových prvků. Spolu se svým předchůdcem Zetor Forterra HSX patří ke špičce toho, co trh nabízí.

 

další informace »

150 - 170 koní

Traktor Zetor Crystal HD

Traktor Zetor z řady Crystal, to je spolehlivý parťák pro tvrdou práci.
Jeho výkonný motor vás nenechá ve štychu. Jednoduše se ovládá.
V prostorné kabině budete mít pohodlí a přehled.

další informace »

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor