Traktory ZETOR > Zetor Utilix HT

Zetor Utilix HT

Nový Zetor Utilix představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích na malých farmách a pro mnoho dalších účelů.

Specifikace traktorů Zetor Utilix

Motor traktoru

Zetor Utilix HT je nabízen se dvěma výkony motoru - 43 nebo 49 koňských sil. Čtyřválcový, kapalinou

chlazený vznětový motor plní nejnovější emisní předpisy a minimalizuje tak vliv na životní prostředí či zdraví uživatelů.

Hydrostatická převodovka traktoru

Rychlost traktoru je ovládána dvěma pedály (vpřed a vzad) bez nutnosti mechanického řazení. Řidič navíc může manuálně volit mezi 3 jízdními rozsahy. Toto řešení přináší vyšší komfort při obsluze

traktoru.

Snadné řízení

Hydrostatické řízení s posilovačem umožňuje snadné manévrování při minimálním poloměru otáčení. Odolná přední náprava představuje uspokojivé řešení pro všechny typy prací.

Hydraulika traktoru

Zvedací síla tříbodového závěsu dosahuje hodnoty 1500 kg. Hydraulika umožňuje práci s širokou škálou nářadí, v libovolné pracovní výšce.

Pohodlná kabina traktoru

V prostorné kabině jsou všechny ovládací prvky ergonomicky rozmístěny tak, aby k nim obsluha měla snadný přístup. Pohodlné sedadlo a klimatizace již v základní výbavě přispívají k pohodlí řidiče.

Joystick

Joystick pro snadnější ovládání čelního nakladače a připojených strojů a nářadí je traktor standardně vybaven joystickem.

Ovládací panely a přístrojová deska

Ovládací panel s tlačítky pro pracovní světla a stěrače je umístěn na pravém sloupku tak, aby všechna tlačítka byla v pohodlném dosahu řidiče. Dobře čitelná přístrojová deska zobrazuje základní provozní údaje, jako jsou otáčky motoru, teplota, množství paliva, hodiny, zapnutí PTO atd.

Snadná údržba

Provozní filtry a kapaliny jsou snadno dostupné bez potřeby speciálního nářadí.

 

Přečtěte si více informací v prospektu - TECHNICKÁ SPECIFIKACE TRAKTORU 

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor