O nás

VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o. - Autorizovaný prodejce traktorů a náhradních dílů Zetor

Firma Václav Kubík byla založena v roce 1992, kdy majitel volně navázal na svou dosavadní činnost, zúročil bohaté praktické zkušenosti a stal se největším autorizovaným prodejcem akciové společnosti ZETOR se sídlem v Brně, jež je monopolním výrobcem traktorů a náhradních dílů v České republice.

 

1. listopadu 2013 jsme se stali společností s ručením omezeným a vystupujeme pod novým názvem VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.

 

Jsme moderní, fungující, zavedená firma s výsadním postavením na trhu, specializujeme se na prodej traktorů a náhradních dílů unifikované řady I, III, IV, jako doplňkový sortiment nabízíme náhradní díly na traktory unifikované řady II (výrobce ZTS Martin) a další zemědělskou techniku (stájovou mechanizaci, traktorové vleky, nakladače, pluhy, akumulátory, oleje, rotační a žací stroje, autokosmetiku), vše formou maloobchodního i velkoobchodního prodeje.

 

Naší silnou stránkou je široký sortiment (zajišťujeme i náhradní díly na nejstarší typy traktorů), vzhledem k dlouhodobé spolupráci s dodavateli a fungující logistice příznivé ceny, individuální přístup k zákazníkům, poradenská činnost. Překvapí Vás příjemné rodinné prostředí, vysoká úroveň kancelářských i skladových prostor, odborná způsobilost, pružnost, flexibilita.

S cílem uspokojit co nejširší zákaznickou obec, provozujeme mimo centrálního skladu v Popovicích (10 km jižně od Brna) ještě další dvě filiální prodejní střediska v Uhlířských Janovicích (u Kutné Hory) a Hostěradicích (u Znojma).

 

Protože naší prioritou je spokojený zákazník, poskytujeme stálým klientům množstevní slevy, zasíláme zboží formou profi nebo obchodního balíku do 24 hodin od objednání na dobírku, přičemž využíváme služeb České Pošty, spolupracujeme s expresní zásilkovou službou v případě dopravy zboží nad 30 kg, zajišťujeme i sobotní prodej s pracovní dobou 8:00 - 12:00 hod.

 

V neposlední řadě je třeba připomenout naše servisní služby, které poskytujeme v centrálním sídle v Popovicích, přičemž disponujeme vybavenou servisní dílnou s vyškolenými servisními pracovníky.

 

Klademe důraz na poskytování kvalitních služeb a největší odměnou je pro nás trvalý nárůst klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

 

Kolektiv pracovníků firmy VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor