ZETOR SYSTEM

Převoz materiálu už bude hračka

Přívěsy a návěsy Zetor System pomáhají s převozem menších i větších nákladů, především v komunální sféře. Nabízíme Vám hned několik typů přívěsů a návěsů. Stačí si jen vybrat. U všech přívěsů a návěsů Zetor System si navíc můžete vybrat barvu provedení.

další informace »

Zametače, které zatočí se sněhem i s posypem

Zametače k traktoru Zetor System vám pomohou zbavit se sněhu, štěrku, ale i jiných posypových materiálů z komunikací, chodníků či parkovišť. Je možné jej připojit jak k traktoru, tak lehkým nákladním automobilům. Své využití najdou během celého roku.

další informace »

Bez dobrého sypače se v zimě neobejdete

Válečkový sypač Zetor System Vám skvěle poslouží k posypu komunikací pomocí inertního materiálu a soli. Sypač se připojuje k traktoru zezadu. Jeho předností je snadná manipulace a jednoduché nakládání posypového materiálu.

další informace »

Na hromadu sněhu s radlicemi Zetor System

Kvalitní sněhová radlice je vybavením, bez kterého se v zimě neobejdete. Zetor System má radlice ve třech provedeních – odpružená radlice, závěsná radlice a šípová radlice. Tyto radlice využijete nejen v zimě, ale i po celý rok.

další informace »

S těžkými břemeny Vám pomůže hydraulické rameno

Hydraulické rameno je určeno k přemisťování a zvedání těžkých břemen. Součástí hydraulického ramena je závěsný samozajišťující hák, rameno je navíc otočné kolem svojí svislé osy, což umožňuje snazší manipulaci s břemeny.

další informace »

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor