Traktory VALTRA

Traktor Valtra S série:

Traktor Valtra série S je špičkový traktor navržený pro velké farmy. Tento výkonný stroj je ideální pro všechny druhy smluvních prací. Je vybavený kabinami s výbornou ergonomií, volitelnou funkcí řízení zpátečního chodu Twin Trac a výkonnou hydraulikou. Série S je číslem jedna ve své třídě.

další informace »

Traktor Valtra T série:

Traktor Valtra série T je novou generací traktorů Valtra. Byl navržena tak, aby splňovala všechny požadavky moderních zemědělců. Tento nový traktor kombinuje tradiční výkon a sílu traktorů Valtra s nepřekonatelnou variabilitou, kterou nabízí traktorům Valtra unikátní systém objednávek a lá carte – traktory šité na míru.

další informace »

Traktor Valtra N série:

Série N je novým druhem traktorů, který kombinuje nejlepší výkony a vybavení ve své třídě. Zákazník si může vybrat velký rozsah výkonu a obrovské množství příslušenství. Traktor Valtra N série reprezentuje severskou praktičnost s dokonalým designem a výbornou ergonomií s vysokou kvalitou.

další informace »

Traktor Valtra A série:

V kategorii lehkých traktorů je série A velice silný a extrémně univerzální stroj, který vždy efektivně splní požadovanou práci. Série A je ve své třídě ideálním traktorem pro montáž čelního nakladače. Celá řada traktorů série A je také možná pouze s pohonem zadní nápravy. Vývodová hřídel na sérii A je jednou z nejsilnějších ve své třídě.

 

 

další informace »

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor

STAV NOUZE - KORONAVIRUS

Vážení zákazníci,

bereme velmi na vědomí opatření přijatá Vládou ČR, oceňujeme jejich snahu o zachování zdravotní bezpečnosti občanů naší republiky.

 

Vzhledem k našemu zaměření (potřeby a služby pro zajištění zemědělské prvovýroby a potřeby pro chov hospodářských zvířat) potvrzujeme, že zůstáváme v omezeném

 

PROVOZU

( PO – PÁ: 7:30 – 16)

SOBOTNÍ PRODEJ DO 18.4.2020 ZRUŠEN

 

VSTUP DO AREÁLU FIRMY POUZE S OCHRANNOU ROUŠKOU

 

 

Hygienickou a zdravotní bezpečnost vás i našich pracovníků zajišťujeme v maximální možné míře, např. opatřeními:

Oddělené prostory pro zákazníky a obsluhující.

Veškeré dotykové plochy jsou pravidelně dezinfikovány.

Bezpečná kontaktní vzdálenost.

Omezení maximálního počtu osob na jednom místě pod 5 osob, atd…

Přes veškerá nutná opatření vám i nadále zabezpečíme vydávání potřeb pro zajištění provozuschopnosti zemědělské prvovýroby a opravy v naší provozovně.

Využijte prosím možnost zaslání dílů – volejte do kanceláře (547 230 354) či navštivte webové stránky (www.kubikzetor.cz)

 

Děkujeme za pochopení – omezení jsou vyvolaná současnou zdravotní situací. Opatření vycházejí ze znalosti situace v neděli 15.3. – 18 hod

 

Děkuji

S pozdravem

 

Václav Kubík

VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.

664 61  Popovice 17