Traktory VALTRA

Traktor Valtra S série:

Traktor Valtra série S je špičkový traktor navržený pro velké farmy. Tento výkonný stroj je ideální pro všechny druhy smluvních prací. Je vybavený kabinami s výbornou ergonomií, volitelnou funkcí řízení zpátečního chodu Twin Trac a výkonnou hydraulikou. Série S je číslem jedna ve své třídě.

další informace »

Traktor Valtra T série:

Traktor Valtra série T je novou generací traktorů Valtra. Byl navržena tak, aby splňovala všechny požadavky moderních zemědělců. Tento nový traktor kombinuje tradiční výkon a sílu traktorů Valtra s nepřekonatelnou variabilitou, kterou nabízí traktorům Valtra unikátní systém objednávek a lá carte – traktory šité na míru.

další informace »

Traktor Valtra N série:

Série N je novým druhem traktorů, který kombinuje nejlepší výkony a vybavení ve své třídě. Zákazník si může vybrat velký rozsah výkonu a obrovské množství příslušenství. Traktor Valtra N série reprezentuje severskou praktičnost s dokonalým designem a výbornou ergonomií s vysokou kvalitou.

další informace »

Traktor Valtra A série:

V kategorii lehkých traktorů je série A velice silný a extrémně univerzální stroj, který vždy efektivně splní požadovanou práci. Série A je ve své třídě ideálním traktorem pro montáž čelního nakladače. Celá řada traktorů série A je také možná pouze s pohonem zadní nápravy. Vývodová hřídel na sérii A je jednou z nejsilnějších ve své třídě.

 

 

další informace »

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor