Novinky > Pozvánka na Zemi Živitelku

Pozvánka na Zemi Živitelku

Pozvánka na Zemi Živitelku

25.8.2016

Udělejte si společně s námi závěr léta výstavním a navštivte některou z velkých výstav zemědělské techniky, které se právě chystají. V srpnu je se, již tradičně, na co těšit. Závěrem měsíce se koná Země Živitelka v Českých Budějovicích. A ZETOR bude opět u toho.

Výstava v Čechách letos pořádá již 43. ročník a značka ZETOR s červenými traktory bude také po 43. prezentovat svou sílu, odolnost a efektivitu. Těšit se je opravdu na co. Vedle traktorů modelových řad MAJOR a PROXIMA budou návštěvníkům prezentovány také modelová řada FORTERRA s emisním řešením STAGE IV, ZETOR PROTOTYP 50 a v loňském roce představený CRYSTAL.

 

„ZETOR PROTOTYP 50 je prototypem nejmenší modelové řady, který na trh plánujeme uvést během příštího roku. Jde o stroj s výkonem 49 koní, který bude využívat nově vyvinutý tříválcový motor ZETOR. O tyto stroje je na trhu zájem, lze s nimi pracovat v komunálních službách, na malých živočišných farmách, a jistě najde své uplatnění i u hobby farmářů,“ představuje blíže chystanou novinku Adam Žert, ředitel Úseku prodeje a marketingu.

 

Chcete se seznámit blíže se strojem, který bude tvořit v pořadí již pátou modelovou řadu, hledáte silnější stroje, zajímají Vás novinky traktorů ZETOR, nebo chcete s námi nostalgicky zavzpomínat na 70. letou historii značky? Navštivte stánek ZETOR a najděte si přesně to, co hledáte.

 

„Zveme malé i velké zemědělce, farmáře, hospodáře, fanoušky, prostě všechny, kdo mají rádi silné stroje, červenou barvu a značku ZETOR, aby nás na veletrzích navštívili.

 

Výstava Země Živitelka v Českých Budějovicích proběhne od 25. 8. do 30. 8. 2016 a naleznete nás v pavilonu Z. Těšíme se na Vás! Traktor je ZETOR. Již od roku 1946!  

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor