Traktory ZETOR > Zetor Major HS

Zetor Major HS

Spolehlivý traktor střední výkonové třídy s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Univerzální zemědělský kolový traktor, určený k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu je navržený tak, aby ctil základní pilíře značky Zetor. Zetor Major HS ve výkonové kategorii do 80 hp navazuje na model, který byl v historii značky Zetor jedním znejúspěšnějších traktorů. Spolehlivý, výkonný a na údržbu nenáročný model si získal pověst Traktoru na celý život.

Tyto vlastnosti a výborný poměr cena/výkon, ocení hlavně majitelé rodinných nebo nemších farem.

Motor

Malý silák

Mimořádná obliba motorů Zetor je založena na nízké spotřebě paliva, vysoké spolehlivosti a jednoduchosti konstrukce, což zákazníkovi přináší nejen nízké pořizovací náklady, ale i nízké náklady na provoz, vysokou spolehlivost a nízké požadavky na údržbu a servis.

Převodovka

12 jednoduchých kroků k produktivitě

Traktor Major HS disponuje převodovkou o rozsahu 24 rychlostí vpřed a 12 rychlostí vzad, která se obsluhuje pomocí dvoustupňového násobiče krouticího momentu (PowerShift) a hydraulického reverzoru (PowerShuttle).

Hydraulika

V jednoduchosti je síla

Model Major HS využívá hydrauliku s mechanickou regulací. Vyznačuje se nejen vysokou zdvihací silou, ale i plynulou regulací spouštění, včetně funkce hydraulického zámku při transportu nářadí.

Kabina

Prostor a praktičnost

Kabina je komfortní a konstruovaná s ohledem na praktičnost využití. Dostatek prostoru a ergonomicky řešené ovládací prvky usnadňují obsluze traktoru práci. Na přání klienta je kabinu možné vybavit klimatizací. Kabina obsahuje průzor pro jednoduchou práci s čelním nakladačem.

Přečtěte si více informací v prospektu - TECHNICKÁ SPECIFIKACE.

 

Hledej náhradní díly:

Rychlý kontakt

Sídlo a sklad
Popovice 17, Rajhrad

+420 547 230 354
kubikzetor@kubikzetor.cz

Novinky e-mailem:

Buďte první, kdo bude vědět o našich novinkách a akcích.

Kubík zetor Kubík zetor